Inspirála

logo

TERAPEUTÉ METAMORFNÍ TECHNIKY V ČESKU A NA SLOVENSKU

Seznam TERAPEUTŮ metody METAMORFNÍ TECHNIKA v České republice a na Slovensku je pro veřejnost otevřen na základě důkladné přípravy absolventů kurzů Metamorfní techniky se statusem TERAPEUT METAMORFNÍ TECHNIKY.

  • Terapeutická příprava vedená asociací INSPIRALA a její zakladatelkou Jitkou Třešňákovou je jedinou cestou a záštitou pro status TERAPEUT METAMORFNÍ TECHNIKY v České republice a na Slovensku.
  • Oficiální status TERAPEUT METAMORFNÍ TECHNIKY je certifikován. Tento certifikát je podložen absolvováním čtyř modulů I.- IV. MT, programem „Terapeut Metamorfní techniky“ a podepsanou licenční smlouvou.
  • Asociace INSPIRALA oficiálně zaštiťuje správné provedení terapie Metamorfní technika pouze prostřednictvím absolventů asociací organizované terapeutické přípravy.
  • Certifikát TERAPEUT METAMORFNÍ TECHNIKY s hlavičkou asociace INSPIRALA má být viditelně vystaven v prostorech, kde je terapie prováděna, příp. má být k dispozici na vyžádání klienta.
Doporučujeme klientům, aby si u terapeuta ověřili vlastnictví certifikátu TERAPEUT METAMORFNÍ TECHNIKY.
  • Příprava terapeutů MT je otevřena od r. 2024.
  • SEZNAM TERAPEUTŮ NAJDETE NÍŽE

TERAPEUTÉ METAMORFNÍ TECHNIKY – ČESKÁ REPUBLIKA

SYLVA SEIDLOVÁ

Tel: +420 733 15394

Email: xseidlovas@seznam.cz

Adresa: Kpt. Nálepky 1073, Kopřivnice 742 21

.

ING. VERONIKA KRATOCHVÍLOVÁ

Tel: +420 606 845519

Email: kratochvilova.v87@gmail.com

Adresa: Ztracená 1529, Orlová -Lutyně, 735 14

.

ČERMÁKOVÁ LENKA

Email: hulikan@seznam.cz

Adresa: Františkov nad Ploučnicí 82, 407 23

.

Bc. HANA KRYLOVÁ

Tel: +420 739 393009

Email: krylova22@seznam.cz

Adresa: Křelovská 3, Olomouc – Řepčín, 779 00

.

LENKA PŮČKOVÁ

Tel. +420 602 648558

Email: lena-k@seznam.cz

Adresa: Milana Diase 63, Brankovice

.

JARMILA KOVÁCSOVÁ

Tel. +420 775 127731

Email: jarmila@vinojarmila.cz

Adresa: Kostelní 621, Dolní Dunajovice 691 85

.

PAVLA HLAVATKOVÁ

Tel: +420 792 318 592

Email: hlavatkovap@seznam.cz

Adresa: Žeravice 308, 696 47

.

EVA VESELOVSKÁ

Tel: +420 604 757 367

Email: eveselovska@seznam.cz

Adresa: Čáslavky 15, 552 03 Dolany

.

Bc. TEREZA PILAŘOVÁ

Tel: +420 776 282 715

Email: pilarova.tereza@email.cz

Adresa: Školská 330, Nechanice 503 15

.

TERAPEUTÉ METAMORFNÍ TECHNIKY – SLOVENSKÁ REPUBLIKA

MONIKA KARDOŠOVÁ

Tel: +421 908 737 363

Email: m.kardosova123@gmail.com

Adresa: Zakvášov P 1518/51–15, 017 07 Považská Bystrica, Slovensko

.

MGR. DAGMAR GOMBÁROVÁ

Tel: +421 904 401 250

Email: dagmar.gombarova@gmail.com

Adresa: Fučíková 738/302, 92521 Sládkovičovo, Slovensko

.

KATEŘINA MOLITORISOVÁ

Tel: +421 903 644004

Email: molkatka@gmail.com

Adresa: Cukrovarská 1544/4, Veľké Úľany 925 22, Slovensko

ITALSKÁ AROMA-TERAPEUTICKÁ LINIE „ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI“ pro vědomou péči o kompletní fyzicko-psychicko-emocionální harmonii se zrodila na základě vnitřního hledání a objevování. Je ideální možností pro vědomou péči o fyzické tělo a psychické a emocionální aspekty člověka zároveň. Každá řada je věnována legendárním či mytologickým bytostem, jež přímo charakterizují pocity a účinky, které přináší.

  • Vlastnosti každé řady jsou spojeny s vybranou konkrétní aromaterapeutickou směsí, jež využívá funkční působení esenciálních olejů na mentální, citovou i fyzickou úroveň člověka.
  • Každá řada je vyvinuta tak, aby působila na konkrétní energetické centrum – čakru a na oblasti, jež ovlivňuje.
  • Záměrem je vytvářet produkty, jež působí nejen na tělo fyzické, ale i na těla jemnohmotná darujíc tak kompletní harmonii a blahobyt a jež jde daleko za pouhý kosmetický výrobek.
  • Celá linie podporuje přijetí a lásku k sobě a k ostatním, otevírá srdce, podporuje vlastní přirozenost, sebevyjádření a sebedůvěru, celkovou hojnost i spojení se s vyšším vnitřním vedením.

NOSNÝM PRODUKTEM TÉTO KOUZELNÉ LINIE JSOU TĚLOVÉ A MASÁŽNÍ OLEJE:

Italský výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina vychází u této linie z poznání, že přírodní oleje jsou pro lidskou kůži přirozenější, než zaužívané krémy a mléka. Využívá celostního pohledu a hlubokých znalostí fungování a potřeb systémů lidského těla ve všech jeho úrovních spolu se znalostmi vlastností rostlinných olejů a esenciálních olejů, které nám daruje matka příroda.

Oleje jsou skvělé jak pro masáže, tak pro péči o pokožku těla po koupeli. Pro optimální hydrataci doporučujeme nanést olej na ještě vlhkou kůži a jemně vmasírovat. ˇ Oleje pokožku nemastí, po několika málo minutách se krásně vstřebají a zanechávají ji vláčnou, hebkou a příjemně provoněnou. Oleje harmonizují nejen tělo fyzické, ale i jemnohmotná těla (éterické, mentální, emocionální a další).

.

"DALŠÍ PRODUKTY AROMA-TERAPEUTICKÉ LINIE ANDĚLÉ-VÍLY-ELFI-ESEJCI:

PARFÉM

SPRCHOVÝ GEL & ŠAMPON

OSVĚŽOVAČ PRO INTERIÉRY „MAGIC“ S BAMBUSOVÝMI TYČINKAMI

VONNÉ TYČINKY

.

ŠÍŘENÍ A DISTRIBUCE PRODUKTŮ:

Od r. 2017 spolu s uzavřením dohody o zastoupení produktů Erboristeria Magentina pro Českou a Slovenskou republiku začínáme utvářet spolupráce s těmi, koho tyto produkty přitahují a s těmi, kdo je milují podobně jako my. Našim záměrem je vytvořit funkční síť, prostřednictvím které se mohou šířit všude tam, kde mohou přinášet péči, radost, příjemné pocity i podporu. Produkty je možné pořídit jak pro osobní potřebu, pro použití při aktivivitách spojených s péčí o těla a tělíčka, v masérských studiích či ve wellness centrech a také pro jejich další šíření pro ty, kdo vedou skupiny, kurzy, holistická centra apod..

Popis jednotlivých produktů najdete ZDE

Těšíme se na vás a přejeme spoustu potěšení a příjemných chvil s aromaterape­utickými produkty…

© Inspirála | Mapa stránek | Napište nám | rss RSS Úvodní stránka | rss RSS O metodě